Profesionální kvalita pro budoucí generace

Sledujte nás na:

Logo - AQUA SPP AQUA SPP

Kariéra

Nabídka pracovních pozic:

Hledáme vedoucí/ho výroby

Typ úvazku: plný úvazek

Adresa: AQUA S.P.P., Želetická 2170/27, Litoměřice

V AQUA S.P.P. děláme svět barevnější. Zakládáme si na osobním a přátelském přístupu, čestném a slušném chování, jak k vlastním zaměstnancům, tak k zákazníkům.

O čem tato práce je a co budeš dělat?

Měl bys mít zkušenosti s řízením lidí a zakázek. Aktivně se budeš podílet na chodu lakovny a budeš jednat s některými zákazníky.

Co Ti můžeme nabídnout?

Nástupní plat Kč 50 000,- (brutto).

Smlouvu na dobu neurčitou.

Stravenkový paušál.

Osobní ohodnocení.

Firemní akce.

Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 7:00 – 15:30.

Skvělý kolektiv lidí, kteří nezkazí žádnou zábavu na firemních akcích ani mimo ně.

Jakého kolegu hledáme?

Hledáme někoho, kdo k práci přistupuje poctivě a myslí na naše zákazníky a svůj tým.

Výhodou je škola se strojařinou.

Obrovské plus je, pokud se vyznáš v lakování.

Všechno další potřebné tě naučíme.

Zaujalo Tě to? Super!

Rovnou zavolej, anebo nám pošli své CV a naše Kristýna se ti brzy ozve 🙂

KONTAKT

Kristýna Ernestová

kristyna.ernestova@aqua-spp.cz

+420 724 831 250

Lakýrník / Lakýrnice práškové lakovny

Náplň práce:

  • Povrchová úprava – lakování práškovou technologií

Očekáváme od vás:

  • Možnost začít na juniorské pozici bez praxe
  • Vyučení v oboru lakýrník nebo praxe v oboru
  • Spolehlivost a flexibilita

Nabízíme vám:

  • 28 000 – 31 000 Kč (měsíční hrubá mzda) + osobní ohodnocení
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky v hodnotě 137 Kč / odpracovaný den
  • Zaměstnanecké akce
  • Osobní ohodnocení

Manipulant / Manipulantka

  • Manipulace s díly ocelových konstrukcí – nakládky, vykládky, uložení do polic
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem – možnost proškolení ve firmě
  • Práce s portálovým jeřábem –možnost proškolení ve firmě
  • Vazačské práce

  • Zkušenost s manipulacemi

  • 26 000 – 28 000 Kč (měsíční hrubá mzda) + osobní ohodnocení

Tryskač

  • Obsluha tryskacího zařízení včetně hadic s tryskami
  • Manipulační práce s tryskaným materiálem

  • Praxe výhodou

  • 28 000 – 30 000 Kč (měsíční hrubá mzda) + osobní ohodnocení

Naši partneři:

Souhlasím
Odmítám
Save settings